Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Zarządzanie

Zrównoważony rozwój jest fundamentalną zasadą we wszystkich aspektach naszych operacji i działań.

Zarząd

Zarząd odpowiada za spełnianie przez nas właściwej roli w promowaniu realistycznego programu zrównoważonego rozwoju w branży opakowań papierowych. Rozwój i wdrażanie naszej polityki w tym zakresie są sponsorowane przez naszego CEO Grupy.

Komitet sterujący Grupy

Na poziomie kierownictwa firmy komitet sterujący grupy ustala strategię i cele zrównoważonego rozwoju oraz analizuje postępy w wypełnianiu naszych zobowiązań. Komitet składa się z członków najwyższego kierownictwa firmy min. z trzech dyrektorów wykonawczych (CEO, COO i CFO Grupy), kierownictwa z każdego wydziału i menedżerów wyższego szczebla z centrali Grupy.

Sustainability Working GroupGrupa robocza ds. zrównoważonego rozwoju

Komitet sterujący grupy wspierany jest przez grupę roboczą ds. zrównoważonego rozwoju, w skład której wchodzą najważniejsi przedstawiciele ze wszystkich działów operacyjnych w Europie i Ameryce Pn. i Pd. oraz z centrali. Zadaniem grupy roboczej jest monitorowanie osiągania celów określanych przez szereg wskaźników zrównoważonego rozwoju i promocja idei zrównoważonego rozwoju w naszych kontaktach z klientami, dostawcami i w ogólnym środowisku gospodarczym. Grupa robocza odpowiada również za przygotowanie i wykonanie naszego rocznego sprawozdania zrównoważonego rozwoju.

Obowiazujące polityki

Przestrzegamy kodeksów postępowania i zasad obejmujących wiele obszarów związanych z naszymi praktykami w zakresie działania i zarządzania.

Dowiedz sie więcej