Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Řízení

Aplikujeme pokyny pro podávání zpráv o udržitelnosti vydané iniciativou GRI (Global Reporting Initiative). Rovněž se účastníme iniciativy CDP (Carbon Disclosure Project).

GRI

GRI je nezávislá organizace, jejíž posláním je zajišťovat důvěryhodný a spolehlivý rámec pro podávání zpráv o udržitelnosti.

Naše Zpráva o udržitelném rozvoji (2014) byla vypracovaná v souladu s pokyny směrnice GRI 4 komplexní úrovně zveřejňování. GRI aplikujeme od roku 2007.

CDP

Carbon Disclosure Project disponuje světově největší databází primárních informací o tom, jak firmy přispívají ke změně klimatu. Tisíce organizací z významných ekonomik celého světa prostřednictvím CDP měří a sdělují své emise skleníkových plynů, používání vody a strategie v oblasti změny klimatu. Zprávu CDP podáváme od roku 2007.