Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Uznanie

Stale cieszymy się wysokim uznaniem opinii publicznej za skoordynowane wysiłki, podejmowane z naszymi udziałowcami, mające na celu osiągnięcie naszych celów zrównoważonego rozwoju.

Mamy przyjemność podzielenia się przykładami zewnętrznego uznania dla naszych osiągnięć w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Firma Smurfit Kappa zdobyła nagrodę „Unilever Supplier Award” w kategorii „Winning through Sustainability”.

Ceremonia wręczenia nagród firmy Unilever, zwana „Partner to Win” odbyła się na początku 2011 roku w Londynie. Nagrodzone zostały wybitne przykłady partnerstwa w kategoriach: innowacji, zrównoważonego rozwoju, integracji biznesowej, zwycięstwa na rynkach rozwijających się
i wschodzących. (Dowiedz się więcej...)

Firma Smurfit Kappa otrzymała nagrodę ‘Supplier Award’ od Coca-Cola Enterprises w kategorii „Corporate Responsibility and Sustainability Supplier”

W 2011 roku Coca-Cola Enterprises (CCE) zorganizowała drugi doroczny szczyt ekologicznych dostawców i ceremonię rozdania nagród z udziałem swoich kluczowych dostawców. W czasie uroczystości wręczono nagrody tym dostawcom, którzy najbardziej przyczynili się do sukcesu firmy. (Dowiedz się więcej...)