Operator maszyn sztancujących (K/M) Tarnów | Ogłoszenie o pracy | Smurfit Kappa

Operator maszyn sztancujących (K/M) Tarnów

DziałProdukcja
MiastoTarnów

Zadania / Zakres odpowiedzialności:

  • ustawianie parametrów pracy maszyny i dokonywanie odpowiednich korekt parametrów w czasie realizacji procesu,
  • obsługa maszyny,
  • realizacja planów produkcyjnych zgodnie z założonym planem,
  • odpowiedzialność za jakość produkowanych wyrobów (bieżąca kontrola podczas procesu),
  • praca z dokumentacją produkcyjną,
  • pakowanie wyrobu gotowego,
  • reagowanie na bieżące problemy pojawiające się podczas realizacji procesu produkcyjnego,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz o stan techniczny maszyny (współpraca z działem utrzymania ruchu).

Wymagane kwalifikacje:

  • min. 4 lata doświadczenia w pracy w obszarze produkcji przy obsłudze maszyn (mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyny sztancującej),
  • wykształcenie średnie (mile widziane techniczne),
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (7:00-15:00; 15:00-23:00)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej,
  • dbałość o szczegóły: precyzyjność i sumienność,
  • dobra organizacja czasu pracy.

Nasza oferta:

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
    profesjonalny system szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.