Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Szkolenie i rozwój pracowników

Nasze inicjatywy szkoleniowe i rozwojowe są ukierunkowane na przekazywanie informacji i inspirowanie naszych pracowników do spoglądania w przyszłość, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Promujemy i wspieramy działania rozwojowe i szkoleniowe, których celem jest:

  • Większa wydajność
  • Większe zobowiązania
  • Większa motywacja zespołowa
  • Organizacja nauczania

Szeroki zakres inicjatyw w zakresie nauczania i rozwoju obejmuje min.:

Zaawansowany program rozwoju kadry kierowniczej (AMD)

Pomaga naszym menedżerom, zapewniając im narzędzie potrzebne do rozwoju w firmie.

Program intensywnych kursów języka angielskiego

Tworzy zasadnicze ogniwo z kursami językowymi na poziomie lokalnym. Celem jest poprawa znajomości języka angielskiego, który jest oficjalnym językiem biznesowym firmy.

Szkolenia z zakresu ekonomiki przedsiębiorstwa

Pokazuje wpływ indywidualnych decyzji i działań na wyniki finansowe naszej organizacji. Zastały wdrożone z powodzeniem na całym świecie. Uczestniczyło w nich ponad 2000 naszych pracowników.
W Ameryce Łacińskiej przez ponad dekadę pracownicy wprowadzali w życie filozofię zarządzania na rzecz stałej poprawy (MCI) w celu dostarczenia wartości naszym klientom – dostarczenia tego, czego chcą, wtedy, kiedy chcą i w żądanej ilości. Podobne programy i inicjatywy były wdrażane w Europie.

Praktyki zrównoważonego rozwoju

Każda jednostka naszego przedsiębiorstwa spełnia ważną rolę w zapewnianiu naszym pracownikom umiejętności i wiedzy w celu osiągania celów zrównoważonego rozwoju.

Kariera

Dowiedz się więcej o naszym międzynarodowym zespole. Sprawdź nasze możliwosci zawodowe i zostań jednym z nas

Dowiedz się więcej