Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Pomoc dla klientów w przygotowaniu do sprzedaży detalicznej

Dokładne i aktualne zrozumienie wymagań klientów i ich rynku

Do tej pory sektor szybkozbywalnych dóbr konsumpcyjnych (FMCG) jest największym rynkiem
dla naszych klientów w Wlk. Brytanii. Działalność ta jest zdominowana przez sprzedawców detalicznych. Przez dłuższy czas ich potrzeby były przesłonięte przez naszych klientów i jedynie przekazywane nam pośrednio poprzez skomplikowane kanały komunikacji. 

Mogliśmy zaprojektować i opracować lepsze, przodujące na rynku rozwiązania, więc podjęliśmy działania mające na celu identyfikację „ukrytego nabywcy” naszych produktów, aby dokładnie określić istniejące potrzeby. W 2005 roku nasz pierwszy program poznania sprzedawcy detalicznego „Retailer Insight Programme” zdobył nagrodę Consumer Insight Award przyznawaną przez Institute of Grocery Distribution (IGD), wyprzedzając czołowe agencje marketingowe.

Sukces ten pozwolił nam pokazać naszym klientom, jak nasze wyjątkowe zrozumienie ich rynku mogłoby pomóc w opracowaniu rozwiązań prowadzących do wzrostu sprzedaży.

Obecnie mamy pracowników w firmach Tesco, Sainsbury i Aldi UK oraz liderów projektów współpracujących prawie ze wszystkimi pozostałymi sieciami detalicznymi w Wlk. Brytanii. Phil Husband, Smurfit Kappa UK Retail Manager wyjaśnia – „Mamy tylko jeden cel, obsługę naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że poznanie branży sprzedaży detalicznej ma kluczowe znaczenie dla wsparcia marek naszych klientów i przy każdej okazji kontaktujemy się bezpośrednio ze sprzedawcami detalicznymi.”

Naszym celem jest poznanie świata naszych klientów lepiej, niż ktokolwiek inny!

A jakie korzyści mają z tego nasi klienci?

  • Ta wyjątkowa okazja scementowania naszych relacji z istniejącymi klientami zależy całkowicie od dokładnego i bieżącego zrozumienia wymagań „ich klientów” i „ich rynku”
  • Dzięki zrozumieniu możemy z łatwością sprostać nowym wytycznym odnośnie do opakowań
  • W wielu przypadkach my piszemy wytyczne i z definicji pierwsi je widzimy
  • W niektórych przypadkach możemy współpracować ze sprzedawcami detalicznymi w imieniu naszych klientów, skracając czas realizacji nowych projektów.

Rekomendacje

 

„Smurfit Kappa jest idealnym partnerem dla Sainsbury. Mamy obecnie dostęp do ich praktycznej wiedzy i umiejętności technicznych wspomagających nasz zespół zajmujący się opakowaniami. Łącząc to z ich zakładami produkcyjnymi na całym świecie, możemy być pewni, że gdziekolwiek na świecie znajdziemy nowy, wysokiej jakości produkt spożywczy, zostanie on doskonale zaprezentowany na półce.”

Stuart Lendrum, Head of Packaging Technology, Sainsbury’s

„Smurfit Kappa jest naszym preferowanym dostawcą opakowań. Rozumieją oni działalność Aldi
i nasze wymagania lepiej, niż ktokolwiek inny.”

David Hills, Buying Director, Aldi UK

InnoTools

Skupiamy się na tym, aby przedstawiać naszym klientom prawidłowe rozwiązania, zawsze za pierwszym razem

Dowiedz się wiecej

MoneySaver

Metodologia MoneySaver interpretuje bieżące słabe punkty łańcucha dostaw w celu poprawy efektywności

Dowiedz się więcej