Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Nauka i rozwój

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz zostać naszym pracownikiem?

Zapewniamy doskonałe środowisko do nauki: innowacje, motywacja i wsparcie.

Wiemy, że do nauki i rozwoju od podstaw będziesz potrzebować narzędzi. Staramy się zapewnić te narzędzia w stawiającym wysokie wymagania środowisku pracy. Dzięki doświadczeniom z pierwszej ręki osiągniesz swój pełen potencjał zawodowy i osobisty, wnosząc realny wkład w naszą działalność.

Wiemy również, że ludzie uczą się najszybciej przez działanie... Więc piłka będzie po Twojej stronie boiska, pozwalając najlepiej wykorzystać możliwości rozwoju leżące w zasięgu ręki.  Pamiętaj... przyszłość jest w Twoich rękach!

Więc pytaj, proponuj, próbuj czegoś nowego, wykorzystuj swoją wiedzę i sprawdź, jak daleko możesz z nami dojść.

Stanowiący część studiów podyplomowych program nauki i rozwoju może obejmować:

Szkolenie w godzinach pracy i poza nimi

Uzyskasz bezcenną wiedzę, pracując z wykwalifikowanymi, doświadczonymi kolegami, którzy podzielą się swą wiedzą i poinformują o tym, jak sobie radzisz.

Mentoring

Nasi mentorzy są do dyspozycji, aby udzielić wsparcia i porad, przekazać opinie oraz oczywiście dodać pewności siebie, tak potrzebnej w rozwoju w ramach spełnianej roli.

Grupy projektowe

Będziesz mieć szansę wzięcia udziału w fascynujących, cennych przypadkach i projektach biznesowych, gdzie będą się liczyć Twoje pomysły i wkład.

International Graduate Network

Międzynarodowa sieć, która służy do dzielenia się informacjami, znajomością tematu i możliwościami kariery z ludźmi pracującymi na tym samym stanowisko, co Ty.

Oferty pracy

Szansa na Twoją karierę

Zobacz nasze oferty

Poznaj naszych studentów i
absolwentów

Anja 100x120.jpgAnja
Absolwentka Stażystka
Niemcy

 

 

Srinath 120x120.jpg Srinath
 Student
 NetherlandsHolandia/Indie