Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Martina

Martina 120x120.jpgCEO, Educational Company of Ireland

 

Przez dwadzieścia lat pracy w Smurfit Kappa miałam zaszczyt pracować z wieloma najbardziej utalentowanymi, oddanymi, ukierunkowanymi na klienta, innowacyjnymi i porządnymi ludźmi działającymi w biznesie. Jestem dumna ze swojego niewielkiego udziału w sukcesie tej światowej klasy organizacji.
 
 

Twoja ścieżka kariery w Smurfit Kappa:

Zaczęłam w 1991 roku od programu stażowego z zakresu zarządzania dla absolwentów Smurfit Kappa. Następnie objęłam stanowisko kierownika działu marketingu w Smurfit Publishing and Design. Awansowałam na stanowisko dyrektora wykonawczego ds. publikacji kontraktów i projektowania korporacyjnego. W roku 2000 przeniosłam się do firmy The Educational Company of Ireland (Edco) na stanowisko kierownika działu sprzedaży i marketingu. Następnie w 2007 roku zostałam dyrektorem operacyjnym a potem, w 2008, CEO firmy Edco. Przedsiębiorstwo stawia wysokie wymagania, jest fascynujące i dynamiczne.

Obecnie pracuję nad następującymi problemami:

Branża publikacji edukacyjnych zmienia się na poziomie krajowym i międzynarodowym. Rosnące znaczenie mają ICT (Information and Communication Technology - technologie informacyjne i komunikacyjne). Kluczem jest zarządzanie przejściem z publikacji drukowanych na publikacje cyfrowe. Istotą jest przygotowanie do przejścia na publikacje cyfrowe, lecz nie może być ono za szybkie. Nasza treść musi być kompatybilna z dowolną platformą lub dowolnym urządzeniem wybranym przez studenta. Oprócz publikacji wysokiej jakości źródeł zgodnych z ramami programowymi badam również możliwości działania Edco w skali międzynarodowej.

Jakie jest najcenniejsze doświadczenie wyniesione ze Smurfit Kappa?

Jest ich wiele. Najważniejsze to:

  • Moja nominacja na stanowisko CEO firmy The Educational Company of Ireland bezpośrednio podlegające Gary´emu Mc Gann, CEO grupy SKG
  • Zdobycie przez EdcoDigital nagrody dla mediów cyfrowych za najlepsze wyniki w e-learningu w 2010 roku
  • Zdobycie przed EdCo tytułu Smurfit Kappa Ireland Company of the Year (najlepszej firmy Smurfit Kappa Ireland) w roku 2002 i 2005
  • Nagroda Sales Manager of the Year (najlepszy kierownik działu sprzedaży) w roku 1996
  

Co mogłabyś doradzić osobie, która myśli o dołączeniu do Smurfit Kappa?

Przygotuj się na ciężką pracę, zaangażowanie, wysokie wymagania i oddanie swoim obowiązkom. W zamian możesz oczekiwać pomocnej, myślącej przyszłościowo, ambitnej i sprawiedliwej organizacji. 

Oferty pracy

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery z nami?

Zobacz nasze oferty

Poznaj naszych pracowników

Dowiedz się więcej o naszym międzynarodowym zespole

Dowiedz się więcej

Educational Company of Ireland​

​​The Educational Company of Ireland (Edco) została załozona w 1910 roku i jest wiodącym w Irlandi wydawcą i dystrybutorem książek do nauki na poziomie podstawowym oraz ponadpodstawowym, materiałów egzaminacyjnych, repetytoriów oraz innych zasobów dla irlandzkiego systemu nauczania.

Visit the Edco website