Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Materiály a technologie

Měření a analýza

Nižší spotřeba nefunkčních materiálů vede k ekonomickému a ekologickému obalu

Inovaci považujeme za multifunkční proces; při výzkumu totiž pečlivě a neúnavně zkoumáme každou funkční oblast obalů. Naše síť kreativních návrhářů je zárukou toho, že obaly budou elegantní, a podpoří tak prodej výrobku, ale spoléháme se také na moderní technické vybavení, díky němuž se optimalizuje ochranná funkce, kterou obal musí plnit. 

V oblasti obalové techniky se primárnímu a sekundárnímu obalu přistupuje odděleně. S rychlým nárůstem obalů pro regálový prodej chtějí prodejci a manažeři obchodních značek z estetických důvodů sjednotit primární a sekundární obaly a mají cíl zvýšit tak propagaci značky v regálu.

“Pro společnost Danone se nám podařilo snížit sekundární obaly a snížit při výrobě obalů celkovou spotřebu materiálu. V současné době testujeme asi 50 primárních obalů ročně a snažíme se v tomto směru nadále dělat pokroky.“

Smurfit Kappa Projektový Manažer

(Development Centre) Naše vývojové středisko nahlíží na vazbu mezi primárním a sekundárním obalem strukturálně a snaží se je vzájemně sladit, což pro zákazníka vede k úspoře při nákupu surovin. Nižší spotřeba nefunkčních materiálů vede k ekonomickému a ekologickému obalu pro naše zákazníky.

Vysoká kvalita následného tisku (HQPP)

Smurfit Kappa Print Vize dosahuje hodnoty 120DPI

Čtěte více o HQPP

Papír se mění v list

Toto řešení bylo v daném odvětví průlomové a zákazníci začali nový papír okamžitě poptávat

Čtěte více