Pracownik produkcji (K/M) - Tarnów | Praca w Smurfit Kappa

Pracownik produkcji (K/M) Tarnów

DziałProdukcja
MiastoTarnów

Zadania / Zakres odpowiedzialności:

  • prace ręczne i pomocnicze w obszarze produkcji,
  • pomoc w kompletacji zamówień,
  • pomoc w pakowaniu towarów do wysyłki,
  • kontrola jakościowa i ilościowa towaru,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagane kwalifikacje:

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (7-15, 15-23),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze produkcji,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • sumienność i zaangażowanie.

Nasza oferta:

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • profesjonalny system szkoleń.

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.