Operator maszyn do produkcji opakowań (K/M) Drezdenko | Smurfit Kappa

Operator maszyn do produkcji opakowań (K/M)

DziałProdukcja
MiastoDrezdenko

Zadania/Zakres odpowiedzialności:

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji opakowań tekturowych,
  • kontrola zgodności wyprodukowanych wyrobów z wymaganiami określonymi w standardach jakościowych,
  • ustawianie/przezbrajanie maszyn, dbanie o ich stan techniczny i prawidłowe użytkowanie,
  • współpraca z działem technicznym w realizacji przeglądów technicznych,
  • zgłoszenia usprawniające standardy BHP na stanowisku pracy.

Wymagane kwalifikacje:

  • minimum 2 lata w obsłudze linii i maszyn produkcyjnych,
  • mile widziane doświadczenie w branży opakowań tekturowych,
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • umiejętności organizacyjne, umiejętność współpracy w zespole,
  • dokładność, rzetelność, uczciwość,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Nasza oferta:

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • priorytet zapewnienia bezpiecznych warunków pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • miesięczny system premiowy oparty na przejrzystych zasadach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków),
  • profesjonalny system szkoleń.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego:

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.