Key Account Manager (K/M) - Konin | Praca w Smurfit Kappa

Key Account Manager (K/M) - Konin

DziałSprzedaż
MiastoKonin
Regionlubuskie, wielkopolskie

Twój zakres obowiązków

  • aktywne i skuteczne pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy,
  • realizacja planów sprzedaży: wolumenowych i rentownościowych,
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji z klientami,
  • bieżący kontakt z europejską organizacją sprzedaży,
  • monitorowanie rynku,
  • kontrola zapasów magazynowych i należności,
  • inicjowanie projektów optymalizacyjnych dla potencjalnych lub istniejących klientów,
  • nadzorowanie współpracy z klientami w zakresie wdrażania nowych projektów opakowaniowych oraz bieżącej obsługi zleceń.

Wymagane kwalifikacje

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży B2B (znajomość branży i rynku opakowaniowego będzie znaczącym atutem),
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2),
  • znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel) i CRM (preferowany MS dynamics 365),
  • prawo jazdy kat. B.,
  • inicjatywa, samodzielność i wytrwałość w dążeniu do celu,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Nasza oferta

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i w przyjaznym zespole,
  • nowoczesne narzędzia pracy i wsparcia sprzedaży,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, świeże owoce, fundusz socjalny).

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego