Jak możemy Ci dziś pomóc?

Graduate Programme (K/M)

Rodzaj umowyPełen etat
DziałProdukcja / Inżynieria /Jakość
MiastoPolska

Zadania/Zakres odpowiedzialności

  • Zaangażujemy Cię w projekty doskonalące różne obszary naszej firmy: produkcję, utrzymanie ruchu, jakość i inne – to, czym w szczególności się zajmiesz, będzie zależało od Twojego profilu zawodowego, zainteresowań oraz potrzeb naszego biznesu
  • Będziesz intensywnie poznawać nasz biznes, infrastrukturę, specyfikę oddziałów oraz ludzi – w trakcie stażu przygotowujesz się do dalszej współpracy z nami
  • Będziesz mieć dużo okazji, aby dać upust swojej energii, inicjatywie, wykorzystać świeże spojrzenie – liczymy, że Twoje pomysły pozytywnie wpłyną na rozwój naszego biznesu

Wymagane kwalifikacje

Zapraszamy osoby, które:

  • są studentami ostatniego roku lub absolwentami studiów I lub II stopnia o profilu technicznym, inżynierskim, ekonomicznym lub biznesowym,
  • są ambitne i lubią wyzwania,
  • płynnie posługują się językiem angielskim,
  • są gotowe do zmiany miejsca zamieszkania w okresie trwania programu,
  • chcą zdobywać doświadczenie w międzynarodowym środowisku.

Nasza oferta

Dołączając do naszego zespołu:

  • Otrzymasz umowę o pracę na dwa lata z perspektywą kontynuacji zatrudnienia.
  • Otrzymasz pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie: różnych form aktywności sportowej, posiłków i wypoczynku.
  • Zapewnimy profesjonalne i przyjazne wdrożenie do pracy, w tym wiele szkoleń z różnych obszarów naszej działalności.
  • Dokładnie poznasz naszą firmę - co osiem miesięcy zaprosimy Cię do innego z naszych działów i oddziałów.
  • Będziesz realizować projekty biznesowe w różnych obszarach, np: Zarzadzania Produkcją, Utrzymania Ruchu, Zarządzania Jakością, Łańcuchem dostaw, Analiz biznesowych – czym dokładnie będziesz się zajmować zależy od Twojej wiedzy, doświadczenia, zainteresowań i potrzeb naszego biznesu.
  • W przypadku pracy poza stałym miejscem zamieszkania udostępnimy Ci mieszkanie służbowe.
  • Z pomocą Opiekunów przygotujemy Cię do roli Kierownika Projektów, Zespołu lub uzgodnimy inną ścieżkę rozwoju zgodnie z Twoimi predyspozycjami.

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.