Graduate Programme | płatny program rozwojowy dla młodych talentów | Smurfit Kappa

Graduate Programme – płatny program rozwojowy dla młodych talentów (K/M)

DziałProjektowanie, Finanse, Marketing, Produkcja, Sprzedaż
MiastoKonin, Warszawa, Pruszków, Gdańsk, Drezdenko
RegionPolska

Zadania / Zakres odpowiedzialności:

  • praca przy najważniejszych i najciekawszych projektach realizowanych w organizacji,
  • poznanie specyfiki pracy i naszych zespołów w kilku wybranych fabrykach (mamy 6 fabryk w Polsce, w 3 z nich będziesz miał/a możliwość rozwijać swój potencjał),
  • ciągła nauka i nastawienie na rozwój.

Wymagane kwalifikacje:

Zapraszamy osoby, które:

  • są studentami ostatniego roku lub absolwentami studiów ekonomicznych lub biznesowych (I lub II stopnia),
  • są gotowe do zmiany miejsca zamieszkania w okresie odbywania programu (staż trwa 2 lata i podzielony jest na 3 etapy - każdy etap to 8 miesięcy w innej lokalizacji),
  • płynnie posługują się językiem angielskim i polskim,
  • są ambitne i lubią wyzwania,
  • chcą zdobywać doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • mają otwarty umysł i głowę pełną kreatywnych pomysłów,
  • są dobrymi obserwatorami.

Nasza oferta:

  • otrzymasz umowę o pracę na dwa lata z perspektywą kontynuacji zatrudnienia,
  • otrzymasz pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie: różnych form aktywności sportowej, posiłków i wypoczynku,
  • zapewnimy Tobie profesjonalne i przyjazne wdrożenie do pracy, w tym wiele szkoleń z różnych obszarów naszej działalności,
  • będziesz pracował w różnorodnym i zgranym zespole, który wyznaje maksymę „Better together”,
  • dokładnie poznasz naszą firmę - zaprosimy Cię do naszych oddziałów (2 letni program podzielony jest na trzy ośmiomiesięczne etapy, każdy z etapów odbywa się w innej lokalizacji)
  • będziesz realizować projekty z zakresu wiedzy nabytej podczas studiów, ale nie tylko.
  • w przypadku pracy poza stałym miejscem zamieszkania udostępnimy Ci mieszkanie służbowe

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego

Więcej na temat naszego programu stażowego przeczytasz tutaj:

Przeczytaj więcej