Specjalista ds. administracji (K/M) | Ogłoszenie o pracy w Drezdenku | Smurfit Kappa

Specjalista ds. administracji (K/M)

DziałAdministracja
MiastoDrezdenko
Regionlubuskie

Zadania/Zakres odpowiedzialności;

  • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz obiegiem dokumentów firmowych,
  • przygotowanie sal konferencyjnych do spotkań (pod względem wizualnym, niezbędnego wyposażenia oraz cateringu),
  • obsługa gości firmowych,
  • rezerwacja hoteli,
  • współpraca z firmami kurierskimi,
  • współpraca z dostawcą odzieży roboczej i szafek dla pracowników (prowadzenie ewidencji),
  • przygotowywanie skierowań na badania Medycyny Pracy dla pracowników oraz umawianie wizyt lekarskich,
  • przyjmowanie faktur i rejestrowanie ich w systemie SAP,
  • wsparcie procesu komunikacji wewnętrznej (pisanie artykułów do firmowej gazetki, organizowanie lokalnych akcji pomocowych/promocyjnych).

Wymagane kwalifikacje;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub związanym z obsługą klienta,
  • znajomość MS Office (Excel, Word)
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (kontakty z gośćmi przyjeżdżającymi do fabryki),
  • samodzielność, dokładność, inicjatywa,
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
  • gotowość do podejmowania nowych zadań i poszerzania wiedzy.

Nasza oferta;

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i w przyjaznym zespole,
  • nowoczesne narzędzia pracy i wsparcia sprzedaży,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, świeże owoce, fundusz socjalny),
  • profesjonalny system szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.