Operator tekturnicy (K/M) Drezdenko | Praca w Smurfit Kappa

Operator tekturnicy (K/M) Drezdenko

MiastoDrezdenko

Zadania / zakres odpowiedzialności:

  • odpowiedzialność za konkretny etap procesu na maszynie produkującej tekturę falistą,
  • zapewnienie zgodności produkcji z planem produkcyjnym,
  • monitorowanie parametrów technologicznych i jakościowych procesu,
  • rejestrowanie w systemie użytych surowców do produkcji,
  • współpraca z działem technicznym w zakresie podstawowego utrzymania sprawności maszyny.

Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym jako operator maszyn lub w dziale utrzymania ruchu,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętności współpracy w zespole,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • otwartość i chęć poznania nowych procesów technologicznych.

Nasza oferta:

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • miesięczny system premiowy oparty na przejrzystych zasadach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie posiłków, pakiet socjalny),
  • profesjonalny system szkoleń.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.