Jak możemy Ci pomóc?
Jak możemy Ci dziś pomóc?

Operator Maszyn Pruszków

DziałProdukcja
MiastoPruszków

Zadania/Zakres odpowiedzialności:

  • Przygotowanie i ustawienie maszyn zgodnie ze specyfiką zleceń produkcyjnych
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Nadzór i organizacja pracy pracowników współpracujących przy obsłudze maszyny
  • Kontrola zgodności wyprodukowanych wyrobów z wymaganiami określonymi w dokumentach produkcyjnych

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn
  • Umiejętności organizacyjne
  • Szybkie reagowanie w przypadku nieprawidłowości podczas procesu produkcji
  • Dokładność, rzetelność, uczciwość
  • Gotowość do pracy zmianowej

Nasza oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • System premiowy oparty na przejrzystych zasadach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Dodatki i benefity (w tym min.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)
  • Szeroki pakiet szkoleń

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego APLIKUJ.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.