Operator maszyn (K/M) Konin

DziałProdukcja
MiastoKonin
Regionwoj. wielkopolskie

Zadania/Zakres odpowiedzialności

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Kontrola jakości wyrobów według obowiązujących standardów

  • Udział w przeglądach technicznych maszyn

Wymagane kwalifikacje

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora maszyn do produkcji opakowań z tektury falistej

  • Podstawowa wiedza techniczna

  • Gotowość do pracy zmianowej (pon/pt)

Nasza oferta

  • Praca w stabilnej międzynarodowej firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Liczne benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie obiadów, dofinansowanie wczasów, preferencyjne warunki ubezpieczenia, owocowe czwartki, zajęcia sportowe (siatkówka)

  • Przyjazna atmosfera

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.