HR Business Partner (F/M) Gdańsk

HR Business Partner (F/M)

MiastoWarszawa, Pruszków

Zadania/Zakres odpowiedzialności

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych „end to end” dla stanowisk produkcyjnych, specjalistycznych i managerskich
  • Koordynacja i opieka nad procesem wdrożenia pracowników do pracy
  • Organizacja i koordynowanie projektów szkoleniowych
  • Wsparcie kadry managerskiej w procesach HR związanych z rekrutacją, zatrudnieniem, oceną
  • pracowniczą, budowaniem zaangażowania i rozwoju pracowników
  • Doradztwo dla kadry managerskiej w zakresie prawa pracy i polityki personalnej firmy
  • Reagowanie na potrzeby biznesu i inicjowanie działań z zakresu HR
  • Budowanie wizerunku pracodawcy oraz działania w obszarze komunikacji wewnętrznej
  • Przygotowywanie raportów i analiz

Wymagane kwalifikacje

  • Doświadczenie na stanowisku HRBP w firmie produkcyjnej, w szczególności
    w pracy przy projektach rekrutacyjnych i onboardingowych
  • Podstawowa znajomość prawa pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętności interpersonalne, negocjacyjne, prezentacyjne
  • Samodzielność i umiejętności budowania relacji
  • Prawo jazdy kat B

Nasza oferta

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, świeże owoce, fundusz socjalny).
  • Profesjonalny system szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego APLIKUJ.