Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Ocenění za inovace

Obalová technika a vývoj jako základ obchodní spolupráce

Máme za to, že je důležité projevovat druhým uznání za dosažené inovace a náležitě to oceňovat. Za tímto účelem pořádáme každý rok centrální ceremoniál předávání ocenění za inovaci spolu se zákazníky a zaměstnanci z celého světa. Pod heslem „Vynalézejme společně“ se v předávaných oceněních zrcadlí základní myšlenka, že naše obalové techniky a jejich vývoj jsou důležitou součástí spolupráce mezi dodavatelem a zákazníkem.

Ocenění jsou uspořádána do pěti kategorií: 

  • Zákaznické obaly
  • Obaly pro maloobchod
  • Průmyslové obaly
  • Displeje
  • Speciální aplikace

Naším prvořadým cílem je podporovat naše zákazníky, a proto pevně věříme, že právě naši zákazníci by měli posuzovat a rozhodovat o tom, kdo si ocenění za inovaci zaslouží.

Místní ocenění za inovaci se předávají během roku v každé zemi zvlášť, přičemž vítězové, které vybírají rovněž zákazníci v dané zemi, postupují do velkého finále. Finální ceny se předávají na galavečeru skupinou pozvaných zákazníků, kteří mají za úkol zkoumat naši činnost a ocenit ty pracovníky, kteří se věnují každodenní inovaci, a tím poskytují jak zákazníkům, tak i naší firmě přidanou hodnotu.

Produkty

Navrhujeme, dodáváme papírové obaly pro balení podporu prodeje a ochranu vašich produktů

Čtěte více