Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Inovace

Náš přístup k inovaci se zcela řídí potřebami trhu a zaměřujeme se přitom na řešení problémů.

Náš proces inovace začíná pochopením trhu, ať se jedná o vývoj výrobků, zlepšování postupů nebo optimalizaci a zefektivnění účinnosti dodavatelsko-odběratelských vztahů.

ShelfSmart

Podívejte se, jak je prokázáno, že obaly pro regálový prodej zvyšují tržby rychlým a nákladově efektivním způsobem. Poskytnou maximální užitek pro vaši značku v případech, kdy na tom nejvíce záleží. V okamžiku nákupu.

Čtěte více o ShelfSmart

eSmart

eSmart je unikátní služba týkající se obalů pro elektronické obchodování od společnosti Smurfit Kappa, kde mohou naši odborníci prověřit a optimalizovat výkonnost vašich obalů ve 12 různých oblastech obchodu.

Čtěte více o eSmart

SupplySmart

SupplySmart je kombinací unikátních nástrojů, dat a odborných znalostí, které vám umožní optimalizovat roli, kterou obaly hrají ve vašem dodavatelském řetězci - s ujištěním, že činíte rozhodnutí, u nichž byla plně vyhodnocena míra rizika a která přinášejí měřitelné úspory nákladů.

Zjistěte více o SupplySmart

Inovační centra

Vlastníme nejmodernější vybavení pro testování papíru a obalů, jsme oceňováni a naše rozsáhlá inovativní síť nám umožňuje být neustále kreativní a sdílet nápady. 

Zjistěte více