Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Nákup: globální využívání zdrojů

​Cílem globálního využívání zdrojů je vytvořit nákupní synergie prostřednictvím nakupování ve velkém, používání osvědčených postupů při vypisování výběrových řízení, srovnávání cen, provádění výzkumu na trhu a úzká spolupráce se všemi zeměmi a provozy v Evropě a Latinské Americe.

Podporujeme partnerství s našimi dodavateli pro získání lepších podmínek, nalezení inovativních řešení a zlepšení podniku.

Globální využívání zdrojů zajišťuje jistotu dodávek, bezpečnost a dodržování ekologických požadavků u všech zakoupených služeb, produktů a surovin. Hlavní kategorie: pevná vlnitá lepenka, doprava, energie a CO2 a barvy.

Kromě toho řídíme několik multidisciplinárních projektů, jako jsou náhradní díly a vysokozdvižné vozíky, s cílem definovat a uplatňovat tu nejlepší metodiku v celé naší organizaci.

Nezaměřujeme se jenom na cenu, ale také na faktory, jako jsou kvalita, dostupnost, přizpůsobení a spokojenost koncových uživatelů. Při výběru dodavatelů začíná být jedním z nejdůležitějších faktorů jejich udržitelnost. Je to něco, kvůli čemu u dodavatelů pravidelně provádíme audit.

Lidé, kteří pracují v oddělení získávání zdrojů, mají obvykle ekonomické či technické vzdělání a zkušenosti z nákupu či dodavatelského řetězce.

Často máme volná místa pro absolventy s diplomem v oblasti techniky nebo obchodu, kteří by do našeho oddělení získávání zdrojů mohli nastoupit jako junior projektoví manažeři v mezinárodním prostředí.

Volná pracovní místa

Zajímá vás práce u nás?

Volná pracovní místa

Funkce

​​Prodej a marketing

Budování hodnotných vztahů s našimi zákazníky. (Více)
 

Výroba

Práce ve výrobě znamená práci v dynamickém, náročném a rychle se měnícím prostředí.(Více)
 

Finance

Strategická úloha při plánování a vytváření rozpočtu pro udržitelnou budoucnost. (Více)
 

Navrhování a inovace

Uvádění našich nejlepších nápadů v život. (Více)

 
Podpora

Od lidských zdrojů pro IT - můžete hrát ústřední úlohu v podporování a rozvoji našeho celosvětového týmu. (Více)