Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Joanna

Joanna 120x120.pngJoanna, manažerka prodeje a marketingu, Španělsko a Portugalsko

 

Společnost Smurfit Kappa vybízí ke kreativitě a vedení vždy s otevřenou náručí uvítá někoho, kdo má takříkajíc tah na branku a umí předkládat nové návrhy

 

Tento rok oslavím 20 let práce pro skupinu Smurfit Kappa Group.  Těch 20 let od doby, kdy jsem v roce 1991 do společnosti Smurfit Kappa nastoupila v rámci školicího programu pro absolventy vidím velice pozitivně.  Během těch let jsem dostávala spoustu příležitostí řešit náročné situace, zažívala jsem vynikající podporu, vedení i školení, díky nimž jsem mohla profesně vyzrát.

Proč jsem pro společnost Smurfit Kappa začala pracovat?

Během studia ekonomiky v Dublinu (UCD) bylo mým cílem nastoupit do nějaké nadnárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru, kde bych mohla rozvíjet dlouhodobou kariéru.  Smurfit Kappa Group (tehdy Jefferson Smurfit Group) byla jednou z největších společností v Irsku, a proto jsem ji měla na prvních místech svého žebříčku.

Jak vypadá můj pracovní týden?

Můj pracovní týden se skládá z rozmanitých činností.  Máme čtvrtletní schůzky s řediteli prodeje všech poboček, měsíční schůzky našeho týmu, měsíční kontroly od našeho generálního ředitele a ExCom, schůzky s našimi největšími zákazníky a key account manažery, pravidelné schůzky s kolegy z celoevropských prodejních týmů a osobně se podílím na mnoha projektech týkajících se inovace v naší firmě. Pracuji také na projektech pro klíčové prodejce, které se týkají hlavně obalů na pult a přesvědčování prodejců, aby při balení ovoce a zeleniny přešli od plastových obalů RPC k obalům z vlnité lepenky.
Každý týden je jiný a to je jedna z věcí, které si na své práci pro společnost Smurfit Kappa cením nejvíc. Kdykoli mám chvilku klidu, přemýšlím o „nových“ nápadech, které bychom mohli uvést do praxe, abychom v naší divizi dosáhli ještě lepších výsledků.  Vedení a podpora pro každého člena našeho týmu a zajistit, aby se každý z nich dál osobně rozvíjel, je mým trvalým cílem, jehož naplňování mě velmi těší.

 

Jakou radu byste dala někomu, kdo by chtěl pro společnost Smurfit Kappa pracovat?

Chcete-li pracovat pro Smurfit Kappa Group – „vynikající společnost“ – je velmi důležité mít otevřenou mysl a být ochotný učit se ve všech klíčových sférách obchodní činnosti naší firmy. Teprve potom můžete pomýšlet na odpovědnější pozici.  Na základě získaných zkušeností se můžete ve společnosti dál rozvíjet.  Společnost Smurfit Kappa vybízí ke kreativitě a vedení vždy s otevřenou náručí uvítá někoho, kdo má takříkajíc tah na branku a umí předkládat nové návrhy, což může pomoci rozvoji obchodní činnosti.  Avšak ne všechny nápady se uplatní, a proto je důležité se nevzdávat a vytrvat.  Každému, kdo pro nás chce pracovat, rozhodně prospěje pozitivní přístup, protože se tím utužují dobré vztahy s kolegy i manažery. Máme fantastický tým lidí a je velmi snadné se do něj začlenit, a to na všech úrovních. Schopnost pracovat v týmu je klíčová, a pokud budete pracovat v evropské pozici, schopnost komunikovat je ještě důležitější. 

Volná pracovní místa

Jaké je být součástí našeho týmu?

Volná pracovní místa

Seznamte se s našimi zaměstnanci

Jaké je být součástí našeho týmu?

Seznamte se s našimi zaměstnanci