Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Výroba obalů

​Světový lídr v designu, výrobě a dodávkách papírových obalů

Z více než 370 poboček napříč Evropou a Amerikou dodáváme širokou škálu papírových obalů. Tato síť nám umožňuje úzce spolupracovat s našimi zákazníky na místní úrovni a přitom jim nabídnout zkušenosti a znalosti na úrovni celosvětové.

Protože je více než 95 % našich produktů vyrobeno na zakázku podle požadavků našich zákazníků, máme zkušenosti s dodáním papírových obalů jakékoliv velikosti, tvaru a povrchové úpravy.

Obaly z vlnité lepenky

Naším hlavním artiklem jsou obaly z vlnité lepenky, jichž vyrobíme přibližně 10,5 miliardy m2 ročně, z toho 75 % v Evropě a 25 % v Latinské Americe.

Obaly z plné lepenky a skládací kartony 

Každý rok vyrobíme přes 300 000 tun obalů z plné lepenky a skládacích kartonů. Díky tomu jsme v Evropě lídry ve výrobě obalů z plné lepenky a třetím největším výrobcem obalů ze skládacích kartonů.

Sáčky

S každoroční výrobou více než 300 milionů sáčků jsme třetím největším výrobcem sáčků v Latinské Americe.

Dutinky

V Evropě máme silnou pozici na trhu s kompozitními lepenkovými dutinkami – každoročně vyrábíme více než 25 milionů dutinek.

Obaly Bag-in-Box

Jsme velmi aktivní na trhu s obaly Bag-in-Box – napříč Evropou a Amerikou vyrábíme více než 120 milionů obalů. Jsme také světoví lídři v dodávkách kohoutků pro obaly Bag-in-Box. 

Víte, že?

  • ​Každoročně po celém světě vyrobímě přes 26 bilionů obalů .
  • To se rovná 73 milionů obalů každý den