Řidič VZV - skladník

MěstoOlomouc
Datum uzavření2022-06-29T00:00:00

Patříme k největším výrobcům obalů na světě a jsme silná značka v tuzemsku. Pro rozšíření našeho týmu hledáme vhodném zaměstnance.

Profil vhodného kandidáta

  • Spolehlivost.
  • Samostatnost.
  • Zodpovědnost.
  • Pracovitost a pečlivost.
  • Smysl pro týmovou práci.
  • Schopnost efektivní komunikace.
  • Ochota učit se novým věcem.
  • Zkušenost s řízením volantového VZV.

Náplň práce

  • Vykládka a nakládka materiálu.
  • Skladování a skladová evidence.
  • Vystavování podkladů pro dodací listy.
  • Zásobování stroje.
  • Pravidelná údržba a péče o svěřené pracovní nástroje (VZV).

Nabízíme

  • HPP.
  • Systém zaměstnaneckých výhod (např. 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu, oběd za 32,- Kč, příspěvek na vlastní akci s kolegy 250,- Kč/kvartál, příspěvek na penzijní pojištění, 1200,- Kč/rok poukázky, čištění pracovních oděvů, drobné dárky během roku, akce pro zaměstnance a rodiny, multisport kartu a mnoho dalšího).
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv.
  • Příležitost pro další profesní i osobní rozvoj.
  • Výbornou dopravní dostupnost.
  • Roční odměny.
  • 3 směnný provoz.

Kontakt

Více informací získáte a své žádosti včetně životopisu zasílejte na: prace.olomouc@smurfitkappa.cz

Tel. kontakt: Monika Šenkyříková 702 217 268, 585 105 511