Plánovač/ka výroby

MěstoOlomouc
Datum uzavření2021-08-29T00:00:00

Dynamicky se rozvíjející výrobce obalů z vlnité lepenky hledá do svého kolektivu schopného kandidáta do oddělení plánování/nákupu.

Profil vhodného kandidáta

  • Min. SŠ/VŠ.
  • Výborná znalost MS Excel, (Access výhodou).
  • Zkušenost v oblasti plánování výroby - výhodou.
  • Aktivní AJ výhodou.
  • Analytické a logické myšlení.
  • Přiměřeně sebevědomá a asertivní osobnost.
  • Schopnost komunikovat na každé úrovni (od výrobního dělníka po ředitele závodu).
  • Schopnost řešit problémy.
  • Schopnost snášet velkou zátěž, stres, protichůdný tlak z různých oddělení najednou.
  • Schopnost soustředění se při častém přerušování práce.
  • Ochota vytvořený plán měnit a přizpůsobovat novým požadavkům a změnám.
  • Pozitivní přístup k práci a orientace na zákazníka.
  • Samostatnost, rozhodnost, flexibilita, pečlivost a důslednost.
  • Týmový hráč.

Náplň práce

  • Příjem zakázek z obchodního úseku do výrobního procesu a jejich potvrzení.
  • Příprava plánů výroby a efektivní vytížení výrobních kapacit na všech strojích.
  • Kontrola skutečné výroby oproti plánu.
  • Optimalizace při souběhování zakázek.

Nabízíme

  • HPP.
  • Samostatnou a odpovědnou práci.
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti.
  • Místo výkonu zaměstnání v Olomouci.
  • Zaměstnanecké výhody (25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na dopravu, Multisport kartu, Flexi passy, roční odměna, teambuildingové akce, dotované stravování a další výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy).
  • Nástup možný ihned.

Kontakt

Více informací získáte a své žádosti včetně životopisu zasílejte na: prace.olomouc@smurfitkappa.cz

Tel. kontakt: Lucie Schwarzerová 585 105 508, 725 424 424