Hlavní / Finanční účetní

MěstoOlomouc
Datum uzavření2021-10-25T00:00:00

Do našeho týmu ve výrobním závodě v Olomouci – Holici hledáme kandidáta se zkušeností práce v účetním oddělení, znalostí českých účetních postupů a daní včetně DPH.

Profil vhodného kandidáta

  • Osoba se zkušeností na obdobné pozici.
  • Osoba odborně způsobilá v oblasti účetnictví, daně z příjmu PO, DPH
  • Excel – pokročilá úroveň - podmínkou
  • Znalost SAP - výhodou.
  • Základní znalost anglického jazyka.
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost.
  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci.
  • Být strukturovaný, ale mít rád dynamické a stále se vyvíjející prostředí.

Náplň práce

  • Budete pracovat v účetním oddělení výrobní společnosti, se zodpovědností za účetní činnosti, postupy a systémy účetnictví
  • Zodpovědnost za oblast fakturace, účtování pokladny a cestovních dokladů.
  • Zpracování měsíční a roční závěrky společnosti.
  • Zpracování DPH, Souhrnného hlášení, Kontrolního hlášení.
  • Komunikace s externími subjekty (daňovým poradcem, auditory, FÚ).
  • Komunikace s Centrem sdílených služeb a ostatními závody Smurfit Kappa.
  • Možnost aktivit controllingu, práce s HFM pro kandidáta, který by měl zájem.

Nabízíme

  • HPP.
  • Zázemí úspěšné a stabilní mezinárodní firmy.
  • Skvělý tým kolegů na závodě v Olomouci, podporu kolegů na stejné v pozici v ostatních závodech v CZ i SK.
  • Samostatnou a odpovědnou práci.
  • Příležitost pro další profesní i osobní rozvoj, kurzy externí i interní.
  • Odpovídající finanční ohodnocení, bonusy dle KPI a Kolektivní smlouvy.
  • Zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, možnost občasné práce z home office, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění, závodní stravování, sportovní i vánoční akce a ostatní dle Kolektivní smlouvy).
  • Místo výkonu zaměstnání v Olomouci.
  • Nástup možný ihned.

Kontakt

Více informací získáte a své žádosti včetně životopisu zasílejte na: lucie.schwarzerova@smurfitkappa.cz

Tel. kontakt: Lucie Schwarzerová 585 105 508, 725 424 424