Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Spolupráce s námi

Najděte si u nás to pravé místo

Informujte se o naší kultuře. Zjistěte, co to doopravdy znamená být součástí našeho týmu. Potom se zeptejte sami sebe, co mohu nabídnout?​

Hlavní zásady

Péče o naše zákazníky

Vždy se zaměřujeme na naše zákazníky, aby se nám dařilo neustále poskytovat inovativní, udržitelná a cenově efektivní řešení obalů s využitím papíru. Naším dlouhodobým cílem je po celém světě poskytovat špičkové zákaznické služby. 

Tento cíl podporujeme prostřednictvím našich mezinárodních provozů, moderních návrhářských schopností a rozsáhlé řady produktů.

Zaměření na lidi

Naši zaměstnanci jsou ve středu všeho, co děláme. Víme, že naše zaměření na zákazníky, inovativní přístup, návrhářské schopnosti a celkový tržní výkon závisí na našem celosvětovém týmu. Při vědomí toho, jakou úlohu budete mít v budoucnosti našeho podniku, se snažíme trvale rozvíjet naše široké, multikulturní, mezinárodní týmy.

Náš udržitelný přístup: Při jednání s našimi zákazníky, dodavateli, zaměstnanci a společnostmi, ve kterých máme tu čest působit, a ve vztahu k našemu širšímu prostředí je naším základním zájmem udržitelnost a sociální odpovědnost.

Hlavní hodnoty

Čestnost

Vážíme si poctivého a otevřeného přístupu. Usilujeme o to, abychom podnikali správným způsobem a vždy brali ohled na všechny zainteresované strany.

 

Vedení

V našem podniku může být vůdcem každý, protože každý z nás má důležitou úlohu. Vůdcem je pro nás někdo, kdo chce být nejlepší a snaží se něčeho dosáhnout.

Týmová práce

Podporujeme snahu pracovat jako kolektiv – to znamená povzbuzovat naše lidi, aby sdíleli nápady a spolupracovali na plnění společných obchodních cílů. Týmoví hráči, kteří se snaží s druhými spolupracovat poctivým a pozitivním způsobem, mohou být cenným přínosem pro to, co děláme. 

 

Inovace

Neustále se snažíme být nejlepšími. Být nejlepšími pro nás znamená poskytovat zákazníkům inovativní řešení. Proto se snažíme brát si poučení z toho, jak co nejlépe provádět naše podnikání.  A nakonec také považujeme za prospěšné dozvídat se, jak své podnikání provádějí ostatní a jak můžeme posunovat hranice v souvislosti s návrhy našich produktů.

Volná pracovní místa

Chcete být součástí našeho teamu?
Volná pracovní místa

Funkce

Prodej a marketing
Budování hodnotných vztahů s našimi zákazníky. (Více)


Výroba

Práce v dynamickém prostředí, vytváření produktů špičkové kvality včas pro naše zákazníky. (Více)

 

Finance
Strategická úloha při plánování a vytváření rozpočtu pro udržitelnou budoucnost. (Více) 

 

Navrhování a inovace

Uvádění našich nejlepších nápadů v život.  (Více)

 

Podpora

Od lidských zdrojů po IT – můžete hrát ústřední úlohu v podporování a rozvoji našeho celosvětového týmu. (Více)

Zdroje

Zajišťují bezpečnost dodávek pro všechny služby, výrobky a nakoupené suroviny. (Více)

 Seznamte se s našimi zaměstnanci

Denis 120x120.jpg

Dennis

Manažer prodeje a marketingu 
Benelux