Trainee- Žimrovice

TypVýroba
Typ prácePlný úvazek
MěstoŽimrovice
Datum uzavření2020-03-30T00:00:00

Trainee program je speciální program připravený na míru  aktivním absolventům  univerzit do 2 let od ukončení studia. Účastí v tomto programu získáte unikátní příležitost seznámit se se všemi základními procesy výrobního závodu  v Žimrovicích a  navštívit sesterské závody Smurfit Kappa v ČR a na Slovensku. Chcete-li poznat  činnosti různých oddělení firmy  v praxi a nebojíte se širokého záběru a nových věcí – pak je tento program  pro Vás to pravé. Během celého programu  Vás povedeme  k tomu, abyste z něj vytěžili maximum a ze sebe vydali to nejlepší.

Profil vhodného kandidáta

  • VŠ vzdělání, max. 2 roky po ukončení studia
  • Iniciativní, ambiciózní, motivovaná osobnost, která má ráda různorodé úkolyAnalytické schopnosti
  • Velmi dobrá uživatelská znalost MS Office
  • Angličtina na úrovni B2
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Náplň práce

  • Hlavním úkolem budou jednorázové i dlouhodobé projekty pod vedením  odborného mentora napříč všemi procesy v závodě, zejména v oblasti výroby a logistiky.

  • Součástí práce je pravidelný reporting
  • Absolvujete krátké stáže na jednotlivých odděleních

Co Vám nabízíme

Získání potřebných zkušeností pro budoucí práci specialisty nebo manažera v  silné mezinárodní společnosti, možnost seznámit se se základními procesy výrobní firmy a prostředím nadnárodní korporace, dynamické, náročné ale podněcující  pracovní prostředí, a možnost dalšího odborného i osobního rozvoje.

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr s možností nástupu 1. ledna 2020. Místo výkonu práce: Žimrovice.

Kontakt

Více informací získáte a své žádosti včetně životopisu zasílejte na: prace.zimrovice@smurfitkappa.cz

Více informací Vám poskytneme na tel. č. 553 753 117 nebo 602 569 179 (Miriam Karli, personalista)