Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Společnost Smurfit Kappa zavádí novou službu Shelf Smart pro zajištění obchodního úspěchu v obchodech

22. duben 2015

Na své hlavní inovační akci společnost Smurfit Kappa oznámila zavedení nové služby Shelf Smart – špičkového řešení, které zákazníkům umožní vyvíjet osvědčená obalová řešení rychleji než dříve.

Společnost Smurfit Kappa vytvořila novou službu Shelf Smart s jasným cílem, a to zlepšit výkon produktu zákazníka na místě prodeje. Jedná se o první službu na trhu, která zákazníkům umožňuje v bezrizikovém prostředí identifikovat optimální marketingové řešení z hlediska nakupujícího a rychle změřit výsledky s reálnými nakupujícími. Shelf Smart v sobě nese obalové odborné znalosti, poznatky o nakupujících, technologie, partnerské strategie a efektivní návrhy společnosti Smurfit Kappa a je poslední ukázkou toho, jaké úsilí společnost vynakládá ve snaze odemykat nové příležitosti a stimulovat měřitelný obchodní úspěch prostřednictvím obalových inovací.Marketingoví manažeři přivítali tento koncept jako rychlý, spojitý a měřitelný proces, který přidává skutečnou hodnotu jejich marketingovým strategiím zaměřeným na kupující. Tato služba navazuje na nedávnou bílou knihu společnosti Smurfit Kappa o marketingu z hlediska kupujících – Marketing na regálu: Do jaké míry ho máte pod kontrolou? Studie odhalila, že 76 % nákupních rozhodnutí provádějí spotřebitelé přímo v obchodě, a že rozhodování trvá v průměru 4 sekundy – což ukazuje, jak velké jsou obchodní příležitosti v místě prodeje a že si značky musí vybudovat marketingovou strategii.

Arco Berkenbosch, senior viceprezident pro inovace ve společnosti Smurfit Kappa, vysvětluje: „Na začátku služby Shelf Smart zkombinujeme špičkové výzkumné nástroje, jako je naše technologie Shelf Viewer, která srovnává pozici a prodej více než 22 000 dalších produktů a umístění, s našimi globálními návrhářskými zkušenostmi v oblasti vytváření zakázkových obalových řešení, která jsou uzpůsobena výzvám skutečného světa. Potom používáme inovativní 3D vizualizér, s jehož pomocí můžeme nápad realizovat v bezrizikovém virtuálním prostředí, ještě než proběhnou finální testy dopadu na skutečné nakupující pomocí online nástrojů pro sledování očí vyvinutých ve spolupráci s high-tech partnerem, kterým je společnost EyeSee. Služba Shelf Smart tak garantuje měřitelný obchodní úspěch pro značky – zajistí, aby marketing našich zákazníků zaměřený na nakupující pravděpodobněji stimuloval nákupní rozhodnutí a obchodní úspěch.“

Společnost Smurfit Kappa vytvořila řešení Shelf Smart v rámci své nepřetržité snahy šetřit zákazníkům čas a peníze tím, že se obalové řešení vytvoří ještě dříve, než bude reálně existovat, a celý proces od definování problému po vyzkoušené řešení zabere pouhých 4 až 8 týdnů.

Shelf-Facer je jednou z řady inovací, které byly představeny na firemní inovační akci 15. dubna v Nizozemsku. V roce 2015 se bude postupně zavádět na vybraných evropských trzích, aby jej měli zákazníci společnosti Smurfit Kappa k dispozici. V této době se také na amsterdamském letišti Schiphol otevírá nové Centrum globálních zákaznických zkušeností. Toto pracoviště bude výkladní skříní globální sítě, která využívá místní odborné znalosti k vytváření obalových řešení společně se zákazníky, a je jedním z největších obalových zákaznických center na světě.

Síť zákaznických center společnosti Smurfit Kappa a služba Shelf Smart jsou nejnovějšími ukázkami firemní strategie „otevírat budoucnost“ pro zákazníky zajištěním růstu prostřednictvím znalostí a inovací. Tato centra dokládají to, do jaké míry se společnost Smurfit Kappa snaží maximalizovat hodnotu pro své zákazníky vývojem vyzkoušených obalových inovací, které stimulují obchodní úspěch a optimalizují cestu spotřebitelů k nákupu.

Click here to visit our 'Open the future' microsite and see how our customers have worked in partnership with us to drive commercial success. 

Společnost Smurfit Kappa zavádí novou službu Shelf Smart pro zajištění obchodního úspěchu v obchodech