Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Par mums

Mēs darbojamies 34 valstīs visā pasaulē, nodarbinot aptuveni 45.000 darbiniekus 370 ražotnēs, ar 2016. gada ienākumu apgrozījumu 8.2 miljardu €.

Inovācijas, pakalpojumu serviss un pro-aktivitāte pret klientiem, izmantojot ilgtspējīgus resursus, ir mūsu galvenā prioritāte.

Latvijā Smurfit Kappa atrodās Jelgavā, kur ir bāzēta viena no mūsu gofrētā kartona pārstrādes rūpnīcām.

Vairāk par Smurfit Kappa Jelgavā

Jaunākās ziņas

Apmeklēt mūsu jaunumu sadaļu

Karjera ar Smurfit Kappa

Mēs augstu vērtējam mūsu talantīgo darbinieku komandu, jo tie ir galvenais virzītājspēks mūsu biznesu.

Mēs nodrošinām atbilstošu vidi, iespējas un izaicinājumus, kas jums būs nepieciešami, lai attīstītos profesionāli un personīgi.

Lasīt vairāk par karjeras iespējām

Open the future

Watch our stories about innovation, forward thinking and collaboration to see how our packaging solutions can change the shape of your business.

Watch our online stories at openthefuture.info

Apmeklējiet openthefuture.info

Ilgtspējība: Otrreizējā pārstrāde

Ik gadu, caur 10 valstīm, mūsu pārstrādes procesā tiek pārstrādātas 5.3 miljonu tonnu papīra . Mūsu integrētā struktūra un “noslēgtā cikla” pieeja nodrošina Jūsu papīra un kartona atbildīgu otrreizēju pārstrādi, efektīvā un drošā veidā.

Vairāk par otrreizējo pārstrādi

Mārketings tieši no veikala plaukta: cik ļoti Jūs to kontrolējat?

Neskatoties uz to, ka aptuveni 76% ir spontāni veikti pirkumi tieši veikalā, daudzi zīmoli nespēj izmantot šo mārketinga daļu.

 

Lejupielādēt mūsu ieteikumus