Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Inovacijos

Mūsų požiūris į inovacijas grindžiamas vien tik rinka ir sutelktas į Jūsų problemų sprendimą.

Ar tai būtų gaminių plėtra, procesų tobulinimas, ar Jūsų tiekimo grandinės optimizavimas – mūsų inovacijos procesas prasideda nuo Jūsų rinkos perpratimo.

„eSmart“

„eSmart“ yra unikali „Smurfit Kappa“ e.prekybai skirta paslauga. Mūsų ekspertai kruopščiai įvertina jūsų naudojamus pakuočių sprendimus ir optimizuoja jų efektyvumą, atsižvelgdami į 12 skirtingų verslo aspektų.

Sužinokite apie „eSmart“ daugiau

„ShelfSmart“

Sužinokite, kaip tinkamas lentynoms skirtos pakuotės sprendimas gali greitai padidinti jūsų pardavimus bei sutaupyti kaštus, tuo pačiu suteikiant didžiausią naudą jūsų prekės ženklui ten, kur svarbiausia - pirkimo vietoje.

Skaitykite apie „ShelfSmart“

Inovacijų centrai

Moderniausi įrenginiai, kurie paspartins mūsų klientų pardavimus. Turime visus įrenginius kiekvienai Jūsų pakuotės gyvavimo ciklo daliai išbandyti ir įvertinti.

Sužinokite daugiau

„SupplySmart“

„SupplySmart“ paslauga – tai unikalių priemonių, duomenų ir ekspertinių žinių derinys. Ji padeda optimizuoti jūsų pakuotę visoje tiekimo grandinėje bei užtikrina, kad priimamų sprendimų, leidžiančių pamatuojamai sutaupyti kaštus, rizika yra patikimai įvertinta.

Daugiau apie „SupplySmart“