Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Apie mus

Kas esame

"Smurfit Kappa" yra viena iš lyderiaujančių pakuotės popieriaus pagrindu sprendimų teikėjų pasaulyje su 45 000 darbuotojų 34-iose šalyse, 2016 metais pasiekusi 8,2 mlrd. EUR apyvartą. 

Kas esame

Žmonės ir bendruomenės

Žiūrėkite, kaip "Smurfit Kappa" prisideda prie ekonominio ir socialinio vystymosi bendruomenėse, kuriose veikia.

Ką darome

Kuriame ir gaminame pakuotę bei reklaminius stendus iš gofruotojo kartono.

 

Ką darome

Naujienos

Skaitykite visas naujienas

Kur esame

Savanorių pr. 247A

LT-02300 Vilnius

Tel. +370 5 264 4646

E-mail. vilnius@smurfitkappa.lt

Kur esame

Open the future

"Open the future" yra mūsų pasaulinė prekės ženklo kampanija, sutelkta į klientų verslo augimą pasitelkus įžvalgumą ir inovacijas.

Ji parodo mūsų iniciatyvumą siekiant klientų verslo sėkmės, orientuotą į klientų išklausymą ir nepaliaujamą siekį teikti ypatingą naudą, taip darant didelę įtaką pirkėjams renkantis prekės ženklą.

Sužinokite daugiau apie "Open the future"