Przedstawiciel handlowy (Account Manager) K/M - Warszawa, Pruszków | Praca w Smurfit Kappa

Przedstawiciel handlowy (Account Manager) K/M - Warszawa, Pruszków

DziałSprzedaż
MiastoWarszawa, Pruszków

Zadania / Zakres odpowiedzialności:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów - systematyczny prospecting, cold calling, oferowanie produktów językiem korzyści, badanie potencjału klienta,
  • budowanie relacji z obecnymi i nowymi klientami,
  • udział w budowaniu strategii rozwoju klientów,
  • uczestniczenie w tworzeniu planów sprzedażowych i ich realizacja,
  • przygotowywanie ofert pod indywidualne potrzeby klienta,
  • prowadzenie negocjacji,
  • monitorowanie rynku.

Wymagane kwalifikacje

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży B2B,
  • myślenie koncepcyjne, strategiczne,
  • umiejętność aktywnego słuchania oraz badania potrzeb klienta,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2),
  • znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel) i CRM (preferowany MS dynamics 365),
  • prawo jazdy kat. B.

Nasza oferta

  • praca u międzynarodowego lidera branży opakowaniowej, produkującego rozwiązania z tektury falistej dla wiodących marek branży przemysłowej i elektro,
  • różnorodny i zgrany zespół, który wyznaje maksymę „Better together” 😊,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • narzędzia telefon komórkowy, laptop, samochód Skoda Octavia, również do użytku prywatnego,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą.)

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego: