Operator wózka chwytakowego (K/M) - Drezdenko | Praca w Smurfit Kappa

Operator wózka chwytakowego (K/M) - Drezdenko

DziałProdukcja
MiastoDrezdenko

Zadania / zakres odpowiedzialności:

  • rozładowywanie bel papieru z samochodów do magazynu,
  • dostarczenie bel papieru na tekturnicę zgodnie z planem produkcji,
  • wizualna kontrola surowca jakościowa w czasie rozładunku,
  • prowadzenie ewidencji ruchów magazynowych surowca oraz udział w cyklicznych inwentaryzacjach,
  • współpraca z operatorami tekturnicy.

Wymagane kwalifikacje:

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe,
  • doświadczenie w obsłudze specjalistycznych wózków z chwytakiem lub maszyn budowlanych, maszyn do pracy w lesie,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • zdolność do pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie.

Nasza oferta:

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • system premiowy oparty o przejrzyste zasady,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • benefity (dofinansowanie do obiadów, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, owoce, firmowa drużyna sportowa, kawa / herbata, parking dla pracowników, dofinansowanie wypoczynku, możliwość uzyskania uprawnień, inicjatywy dobroczynne).

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.