Księgowa / Księgowy (K/M) | Praca w Smurfit Kappa Warszawa

Księgowa / Księgowy - Warszawa (K/M)

DziałFinanse
MiastoWarszawa

Zadania/Zakres odpowiedzialności:

  • weryfikacja poprawności dokumentów źródłowych pod względem obowiązujących przepisów, procedur oraz rachunkowym,
  • wykonywanie księgowań w systemie księgowo-finansowym SAP, a w szczególności księgowanie faktur zakupu, rozliczanie sprzedaży i delegacji pracowniczych oraz weryfikacja poprawności danych,
  • odpowiedzialność za weryfikację naliczeń i przygotowywanie dokumentacji w zakresie rozliczania magazynów, rezerw wiekowych, rozliczeń międzyokresowych i innych,
  • przygotowywanie danych i raportów z systemu na potrzeby wewnętrzne,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami.

Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenie w pracy na tożsamym stanowisku,
  • znajomość MS Office w szczególności Excel,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (kontakty z kontrahentami),
  • samodzielność, dokładność, inicjatywa,
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
  • gotowość do podejmowania nowych zadań i poszerzania wiedzy.

Nasza oferta:

  • praca u międzynarodowego lidera branży opakowaniowej, produkującego rozwiązania z tektury falistej dla wiodących marek branży przemysłowej i elektro,
  • różnorodny i zgrany zespół, który wyznaje maksymę „Better together” 😊,
  • praca stacjonarna w godzinach 8-16 (możliwość pracy zdalnej w wymiarze 24 dni na rok),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą.)

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego