Elektromechanik (K/M) Drezdenko | Praca w Smurfit Kappa Drezdenko

Elektromechanik (K/M) Drezdenko

DziałProdukcja
MiastoDrezdenko

Zadania / zakres odpowiedzialności:

  • obsługa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych na terenie całego zakładu z zakresu instalacji elektrycznych, elektrotechniki i mechaniki,
  • prowadzenie przeglądów okresowych oraz konserwacji, prac remontowych i diagnostyki maszyn i urządzeń,
  • wnioskowanie o modernizacje maszyn, urządzeń i instalacji pod kątem poprawy warunków BHP, zwiększenia niezawodności i produktywności,
  • uczestniczenie w projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych i modernizacjach linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie branżowe - średnie techniczne (o profilu elektrycznym, elektromechanicznym),
  • min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze technicznej w zakładzie przemysłowym,
  • uprawnienia SEP - Grupa 1, eksploatacja,
  • umiejętność wykonywania czynności naprawczych i obsługowych zgodnie z wdrożonymi procesami,
  • umiejętność doboru właściwych narzędzi i materiałów do prac oraz gospodarowanie nimi zgodnie z procedurą,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii.

Nasza oferta:

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • priorytet zapewnienia bezpiecznych warunków pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • miesięczny system premiowy oparty na przejrzystych zasadach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków),
  • profesjonalny system szkoleń

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.