Asystent Sprzedaży (K/M)) - Warszawa | Praca w Smurfit Kappa

Asystent Sprzedaży (K/M) - Warszawa

DziałDział Sprzedaży
MiastoWarszawa
Regionmazowieckie

Zadania / zakres odpowiedzialności:

  • wystawianie faktur, korekt w systemie,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • kontrola faktur zakupowych i rozliczanie ich w systemie ,
  • prowadzenie zestawień faktur transportowych w systemie SAP,
  • wsparcie działu handlowego,
  • opracowywanie zestawień w excelu,
  • weryfikacja poprawności dokumentów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie wycen od podwykonawców.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie średnie,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego (korespondencja z klientem międzynarodowym),
  • mile widziana znajomość SAP,
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • samodzielność w działaniu, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów,
  • znajomość obsługi pakietu Ms Office.

Nasza oferta:

  • praca u międzynarodowego lidera branży opakowaniowej, produkującego rozwiązania z tektury falistej dla wiodących marek branży przemysłowej i elektro,
  • różnorodny i zgrany zespół, który wyznaje maksymę „Better together” 😊,
  • Praca stacjonarna w godzinach 8-16 (możliwość pracy zdalnej w wymiarze 24 dni na rok),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, wczasy pod gruszą.)

 Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego