Account Manager (K/M) - Konin, Drezdenko | Praca w Smurfit Kappa

Account Manager (K/M) - Konin, Drezdenko

DziałSprzedaż
MiastoKonin, Drezdenko
Regionlubuskie, wielkopolskie

Zadania / Zakres odpowiedzialności:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie relacji z obecnymi i nowymi klientami,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert,
  • prowadzenie negocjacji,
  • monitorowanie rynku.

Wymagane kwalifikacje

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży B2B,
  • inicjatywa, samodzielność i determinacja w działaniu,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel) i CRM (preferowany MS dynamics 365),
  • prawo jazdy kat.B,
  • doświadczenie w branży opakowaniowej będzie dodatkowym atutem.

Nasza oferta

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i w przyjaznym zespole,
  • nowoczesne narzędzia pracy i wsparcia sprzedaży,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, świeże owoce, fundusz socjalny),
  • profesjonalny system szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego: