Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

 

 O nas

 

Smurfit Kappa to światowy lider w produkcji opakowań papierowych. Zatrudniamy około 43000 pracowników w około 350 zakładach produkcyjnych w 33 krajach. Nasz dochód ze sprzedaży wyniósł 8,1 miliarda Euro w roku 2014.

Dowiedz się więcej
 

 Najnowsze wiadomości

 
Dowiedz się więcej
 

 Kariera w Smurfit Kappa

 


Smurfit Kappa Graduate Programme!

Do udziału w rekrutacji zapraszamy studentów ostatniego roku oraz absolwentów szkół wyższych o profilu technicznym, artystycznym i ekonomicznym znających język angielski oraz gotowych do zmiany miejsca zamieszkania.


 

Dowiedz się więcej

Open The Future

Opakowanie może wiele zmienić od linii produkcyjnej po konsumenta. Nowe pomysły sprawiają, że opakowanie ma potencjał zmiany sposobu prowadzenia firmy. Zobaczcie, jakie niesie ono możliwości i jak razem możemy otwierać przyszłość.

Dowiedz się więcej

System P84

System P84 to rodzina skrzynek z tektury przeznaczonych do świeżych owoców i warzyw.  Każde opakowanie ma znormalizowaną podstawę z elementami blokującymi ułatwiającymi układanie w stosy.

Dowiedz się więcej

Biała Księga: Marketing na półce. W jaki sposób masz nad nim kontrolę?

Pomimo iż 76% kupujących podejmuje decyzję o zakupie w sklepie, właściciele marek często nie wykorzystują potężnej możliwości marketingowej jaką daje takie zachowanie.

Zobacz Białą Księgę