Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
 

 O nas

 

Smurfit Kappa to światowy lider w produkcji opakowań papierowych. Zatrudniamy około 43000 pracowników w około 350 zakładach produkcyjnych w 33 krajach. Nasz dochód ze sprzedaży wyniósł 8,1 miliarda Euro w roku 2014.

Innowacja, obsługa i aktywna działalność na rzecz klientów, z wykorzystaniem zasobów odnawialnych, jest naszym głównym celem. Ten cel jest wzmocniony przez zintegrowany proces produkcyjny oraz wykorzystywanie w naszych zakładach znaczącej części surowców z własnych zakładów papierniczych.

Dowiedz się więcej
 

 Najnowsze wiadomości

 
Dowiedz się więcej
 

 Kariera w Smurfit Kappa

 


Smurfit Kappa Polska zaprasza do udziału w I edycji konkursu dla młodych projektantów opakowań z tektury falistej „Smurfit Kappa Student Design Challenge”.   
Jeśli interesuje Cię projektowanie opakowań i wierzysz, że  tektura falista to odnawialny surowiec o nieograniczonych możliwościach budowania struktur to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy do udziału!

Dowiedz się więcej

Open The Future

Opakowanie może wiele zmienić od linii produkcyjnej po konsumenta. Nowe pomysły sprawiają, że opakowanie ma potencjał zmiany sposobu prowadzenia firmy. Zobaczcie, jakie niesie ono możliwości i jak razem możemy otwierać przyszłość.

Dowiedz się więcej

System P84

System P84 to rodzina skrzynek z tektury przeznaczonych do świeżych owoców i warzyw.  Każde opakowanie ma znormalizowaną podstawę z elementami blokującymi ułatwiającymi układanie w stosy.

Dowiedz się więcej

Biała Księga: Marketing na półce. W jaki sposób masz nad nim kontrolę?

Pomimo iż 76% kupujących podejmuje decyzję o zakupie w sklepie, właściciele marek często nie wykorzystują potężnej możliwości marketingowej jaką daje takie zachowanie.

Zobacz Białą Księgę