Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Co robimy

Opakowania

Projektujemy, wytwarzamy i dostarczamy opakowania papierowe do pakowania, promocji i zabezpieczania produktów naszych klientów. Rocznie, na całym świecie produkujemy ponad 9,6 miliarda m2 opakowań z tektury falistej i zajmujemy pozycję najważniejszego dostawcy na rynkach tektury litej, tektury na pudełka składane i tub.

Dowiedz się więcej

Recykling

Dostarczamy rozwiązania w zakresie recyklingu, aby zapewnić naszym klientom odpowiedzialne, wydajne i niezawodne powtórne wykorzystanie odpadów z tektury i papieru. Globalnie wykorzystujemy rocznie około 5,6 miliona ton papieru z odzysku.

Dowiedz się więcej

Papier

Wytwarzamy szeroki asortyment papieru, wykorzystywanego głównie do pakowania, drukowania i pisania. Nasza całkowita roczna zdolność produkcji papieru i tektury wynosi 6,2 miliona ton.

Dowiedz się więcej

Leśnictwo

Posiadamy 100 000 ha lasów na całym świecie. Nasze zarządzanie lasami opiera się na zasadach zrównoważonego rozwoju, promujących wzrost gospodarczy, odpowiedzialne korzystanie z zasobów naturalnych i równość społeczną.

Dowiedz się więcej