Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

​Zrównoważony rozwój

Raport Zrównoważonego Rozwoju

Smurfit Kappa raportuje osiągniecia i wkład w zrównoważony rozwój we wszystkich swoich oddziałach w 9-tym corocznym Raporcie Zrównoważonego Rozwoju.

Pobierz raport

Kontrola pochodzenia produktu

Dzięki certyfikacji pochodzenia produktu uzyskujemy gwarancję odpowiedzialnego zarządzania źródłami pochodzenia surowca. Zobacz co kontrola pochodzenia produktu wnosi do Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej

​Odkryj Smurfit Kappa

Open the Future

Zobacz nasze filmy na temat innowacyjności i współpracy, aby przekonać sie jak nasze rozwiązania opakowaniowe moga wpłynać na rozwój Twojego biznesu

Odwiedź openthefuture.pl

Nagrodzone projekty

Karten i Smurfit Kappa otrzymali jedną z prestiżowych nagród Red Dot Awards 2017 w kategorii Produkt

Dowiedz się więcej

Zrównoważony rozwój

W Smurfit Kappa zrównoważony rozwój widoczny jest w każdym aspekcie naszej działalności. Przeczytaj o naszych osiągnięciach w pięciu obszarach.

Nasze osiągnięcia

Kariera

Kimkolwiek jesteś: studentem,absolwentem czy profesjonalistą, poszerzaj swoje horyzonty oraz rozwiń karierę z nami

Dowiedz się więcej

​Najnowsze informacje

;