Kaip ir dauguma kitų tinklapių, mes Jūsų kompiuteryje naudojame slapukus (angl. cookies). Šie slapukai yra naudojami tam, kad geriau veiktų mūsų tinklapis ir tiek jame, tiek kitais kanalais, Jums būtų suteiktos labiau Jūsų poreikius atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos rasite mūsų "Slapukų politikoje".

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

​Mūsų įsipareigojimas veikti tvariai

Tvarumo ataskaita

Tvarumas kompanijoje "Smurfit Kappa" - kiekvienoje mūsų verslo ląstelėje. Naujausioje tvarumo ataskaitoje aprašoma mūsų pažanga teikiant vertę, pasitelkus tvarius verslo procesus visose veiklose.

Atsisiųskite ataskaitą

Kilmės patvirtinimo grandinė

Mūsų sertifikuota Kilmės patvirtinimo grandinė - tai Jūsų tvarios ir atsekamos pakuočių tiekimo grandinės garantas. Kiekvienoje sąskaitoje rasite mūsų antspaudu žymimą įrodymą. Sužinokite, kaip sertifikuota kilmės patvirtinimo grandinė gali padėti Jūsų verslui.

Sužinokite daugiau

​Sužinokite daugiau apie "Smurfit Kappa"

Open the future

Žiūrėkite mūsų pasakojimus apie inovacijas, pažangų mąstymą ir bendradarbiavimą bei sužinokite, kaip mūsų pakuočių sprendimai gali padėti Jūsų verslui.

Apsilankykite openthefuture.info

Apdovanojimus pelnanti pakuotė

"Smurfit Kappa" pelnė penkis prestiziškiausius dizaino apdovanojimus tarptautiniame konkurse "Red Dot Awards 2016" komunikacijos dizaino kategorijoje.

Sužinokite daugiau

Tvarumas

"Smurfit Kappa" kompanijoje tvarumas yra visa ko pagrindas. Skaitykite apie mūsų padarytą pažangą penkiuose strateginiuose tvarumo prioritetuose.

Mūsų pažanga

Karjera

Ar esate studentas, ar baigęs studijas, ar patyręs profesionalas - praplėskite savo akiratį ir praturtinkite profesinę karjerą kartu su mumis.

Skaitykite daugiau

​Naujienos ir aktualijos

;