Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

Obaly

Nejmodernější zařízení připravené pomáhat našim zákazníkům zvýšit prodej

Máme všechny provozy potřebné pro testování a vyhodnocení každé části životnosti obalu. Od malých po velké obaly hodnotíme:

  • Vlastnosti papíru

Mechanické a fyzikální vlastnosti ovlivňující chování papíru v lepence a výrobě – naší i zákazníkově

  • Vlastnosti lepenky

Typické vlastnosti lepenky včetně 3bodového ohýbání (TPB), zkoušky pevnosti v tlaku na hranu (ECT) a zkoušky pevnosti v tlaku na rovnou plochu (FCT).

  • Vlastnosti samostatného obalu

Vyvinuli jsme také naše vlastní testovací metody dalších vlastností, jako je pevnost úchytů.

  • Vlastnosti stohování

Vyhodnocení vlastností celé škály palet včetně simulace skladování, operací ve skladu (test na nakloněné rovině) a simulace přepravy (vibrační stůl)

Velká část naší laboratoře je klimatizovaná podle průmyslových norem na 23 stupňů a 50 % relativní vlhkosti, čímž je zajištěno stálé prostředí a srovnatelné výsledky bez ohledu na vnější vlivy.

Můžeme využít také velkou klimatizovanou místnost, v níž lze testovat extrémní podmínky – od mrazivé Arktidy až po tropické klima.

Obchodní středisko

Naše plně funkční místnost pro simulaci maloobchodního prodeje je schopna simulovat každodenní obchodní podmínky a do regálů můžeme umísťovat prototypy vyvinutých obalů.  Díky tom můžeme plně chápat potenciální řešení a umožňuje nám to vyhodnocovat rozmístění zboží v regálech vedle konkurenčních výrobků, a to ještě předtím, než je zboží uvedeno na trh.

Vzorkovací místnost

Máme své vlastní konstrukční postupy a můžeme vyrábět jak nepotištěné, tak potištěné obaly.

Místnost inspirace

Naše inspirační místnost je vybavena interaktivní obrazovkou s nejrůznějším prostředím a osvětlením, což nám umožňuje vytvořit tu nejlepší atmosféru pro kreativní schůzky a setkání se zákazníkem.

Vzdělávací místnost

Zde pořádáme naše kurzy pro zákazníky a další větší semináře.

Výstava o inovací

Výstava našich nejlepších inovačních obalových řešení, která byla oceněna cenami za inovaci.

Arco Berkenbosch, VP oddělení marketingu, výzkumu a vývoje

"Je obtížné vysvětlit, jak inspirující je spolupracovat s kolektivním mozkem 1000 tvůrčích lidí "

Více o mně