Podobně jako řada jiných webů používáme a uchováváme soubory cookie ve vašem počítači. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky a poskytovat vám relevantnější služby jak na webu, tak prostřednictvím dalších médií. Další informace najdete v našich Zásadách používání souborů cookie.

Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč. Pro lepší zobrazení si stáhněte aktualizovaný prohlížeč (IE8 +, Firefox, Google Chrome nebo Apple Safari).

  • 35 zemí
  • 3 kontinenty
  • 46,000 zaměstnanců
  • 370 pracovišť
  • naše lokality

​Odpovědnost k okolí

Výroční zpráva o udržitelnosti 2016

Smurfit Kappa oslavuje desetiletí na vrcholu v oblasti udržitelnosti a v souvislosti s tím vydává svou desátou výroční zprávu. Zpráva ukazuje, jaký pokrok byl učiněn v našich pěti prioritních oblastech (lesnictví, změna klimatu, voda, odpad a lidé) a jak pokračujeme v plnění ambiciózních cílů stanovených pro rok 2020.

Stáhnout zprávu

Spotřebitelský řetězec

Náš certifikovaný Spotřebitelský řetězec je vaší zárukou dodavatelského řetězce s prokazatelně udržitelnými obaly. Na každé faktuře naleznete důkaz pravosti našich slov. Zjistěte, co může certifikovaný Spotřebitelský řetězec znamenat pro vaše podnikání.

Čtěte více

Open the future

Podívejte se na naše příběhy o inovaci, inovativním myšlení a spolupráci, abyste se přesvědčili o tom, jak mohou naše obalová řešení změnit podobu vašeho podnikání.

Navštivte openthefuture.cz

SupplySmart

Bike Fun International’s packing line is running at twice the speed, for half the cost – thanks to the fully optimised packaging solution we developed through SupplySmart.

Přečtěte si případovou studii

Udržitelnost

Read how we’re leading the packaging industry in water management, reaching our 2020 target of returning better quality water to the environment, three years early.

Náš pokrok

Kariéra

Ať už jste student, absolvent nebo zkušený odborník - rozšiřte své obzory a obohaťte svou kariéru u nás.

Čtěte více
;