Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Zaangażowanie społeczne

Zaangażowanie społeczne to kluczowe zobowiązanie spółki już
wprowadzone w życie w wielu miejscach, w których działamy. 


Wytyczne

Naszym celem jest pozytywne przyczynienie się do ekonomicznego i społecznego rozwoju wspólnot, w których mamy zaszczyt prowadzić naszą działalność, zapewniając pracę i odpowiadając na lokalne potrzeby społeczne. Staramy się stanowić integralną część wspólnoty, w której działamy, wspierając programy działań i wsparcia wspólnot lokalnych poprzez koncentrowanie się np. na zdrowiu i wykształceniu.

Cel

Jakość życia

  • Fundacja firmy Smurfit Kappa pragnie objąć 100 000 osób w lokalnych wspólnotach do 2020 roku przeznaczając przynajmniej €1 mln rocznie na edukację dzieci i €1 mln rocznie na badania naukowe poświęcone np. bioróżnorodności.

Lokalne zatrudnienie i wykształcenie

  • W krajach, w których działamy, lokalne zespoły zarządzające (papiernie/fabryki) powinny zatrudniać przynajmniej w 90% mieszkańców lokalnych miejscowości.