Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Wizja

Opublikowaliśmy naszą pierwszą „Wizję zrównoważonego rozwoju”.

Wizja stanowi dalsze zobowiązanie firmy Smurfit Kappa w stałym dążeniu do poprawy sposobu, w jaki dbamy o interesy naszych kluczowych akcjonariuszy, w tym naszych klientów, pracowników,dostawców kapitału i lokalnych społeczności w których mamy zaszczyt pracować

Jesteśmy przekonani, że nasz postęp w osiąganiu własnych celów biznesowych jest możliwy wyłącznie dzięki stosowaniu  praktyk biznesowych opartych na zasadach długofalowego i zrównoważonego rozwoju. Dokonaliśmy olbrzymich postępów na drodze do realizacji naszych zamierzeń, a nasze jednoznaczne zaangażowanie ma na celu stałe dążenie do poprawy wszystkiego, co robimy.

Nasz budulec

Oto nasze postanowienia, które pozwolą wzmocnić zrównoważone praktyki biznesowe w ramach siedmiu kluczowych elementów, do których należą:

  • certyfikat kontroli pochodzenia produktu

  • obniżenie emisji CO2
  • odpady
  • woda
  • bezpieczeństwo i higiena pracy
  • zaopatrzenie nienaruszające równowagi ekologicznej
  • zaangażowanie w sprawy miejscowych społeczności

Dla każdego obszaru działalności określono szczegółowe cele do zrealizowania w latach 2013

Raport Zrównoważonego Rozwoju

Zobacz więcej publikacji

Długofalowe zobowiązania

Staramy się ciągle poprawiać wyniki naszego zrównowaStaramy się ciągle poprawiać wyniki naszego zrównoważonego rozwoju i podjęliśmy cztery długofalowe zobowiązania.

Dowiedz się więcej