Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Zaangażowanie w sprawy społeczności lokalnych

Posiadamy ponad 330 obiektów produkcyjnych w 30 krajach, gdzie aktywnie wspieramy i promujemy zainteresowanie i zaangażowanie społeczności lokalnych.

Tę część naszych obowiązków społecznych przenosimy głównie na poziom zakładów lokalnych, gdzie menedżerowie i personel mają największe możliwości wniesienia pozytywnego wkładu we wsparcie społeczności. 

Jesteśmy zaangażowani w działania społeczności lokalnych na wiele różnych sposobów. Utrzymujemy aktywny dialog ze społecznościami żyjącymi w bezpośrednim sąsiedztwie naszych obiektów. W szczególności niezwłocznie reagujemy na poziomie wyższej kadry kierowniczej na wszelkie skargi lub problemy ważne dla społeczności wokół nas i podejmujemy działania zaradcze w miarę potrzeb i możliwości. W pewnych przypadkach nasz miejscowy menedżer odwiedzi osobiście domy mieszkańców w celu rozwiązania wszelkich występujących problemów.

Analiza przypadków

Dowiedz się więcej