Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Istotność

Określając istotność, identyfikujemy kwestie, które są dla nas ważne. Kwestie te mogą być podstawą do naszych działań związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Zidentyfikowaliśmy odpowiednie tematy, biorąc pod uwagę wytyczne organizacji Global Reporting Initiative (GRI) w zakresie istotności i kompleksowości. Uwzględniamy również:

  • nasz kodeks postępowania w biznesie
  • ogólne trendy na rynku,
  • determinujące czynniki związane z przepisami i wytycznymi w sprawie zgodności,
  • wywiady z przedstawicielami różnych grup osób zainteresowanych w sprawie ich wkładu oraz
    nasze analizy zagadnień istotnych dla określonych grup osób zainteresowanych.

Wkład różnych grup osób zainteresowanych jest szczególnie istotny. Pomaga nam udoskonalić koncepcję istotności i umożliwia skupienie się na kwestiach zrównoważonego rozwoju, które naszym zdaniem osoby zainteresowane uważają za ważne zarówno w aspekcie naszego działania, jak i sprawozdawczości.

Wynikiem tych analiz i wzajemnego oddziaływania jest szeroka lista zagadnień, które można podzielić na cztery główne grupy:  1) Zagadnienia związane ze środowiskiem 2) Zagadnienia społeczne, 3) Zagadnienia ekonomiczne i 4) Zagadnienie ogólne

Poszczególne zagadnienia w każdej z grup są zaznaczone na poniższym wykresie.
Przedstawione zagadnienia zostały naniesione zgodnie z wytycznymi GRI.
Aby wyświetlić powiększoną wersję, należy kliknąć schemat

Materiality matrix

 
Click on the graph, to view an enlarged version.

Osoby zainteresowane

Uważamy, że kluczowe znaczenie ma stały, otwarty i konstruktywny dialog z różnymi grupami osób zainteresowanych we wszystkich krajach i obszarach naszego działania.

Dowiedz się więcej