Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Sposób informowania o zrównoważonym rozwoju

W kwestiach sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju stosujemy wytyczne wydane przez organizację Global Reporting Initiative (GRI). Jest to niezależna organizacja, której misją jest zapewnianie godnych zaufania i wiarygodnych ramowych zasad sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju.

 

W naszym sprawozdaniu dotyczącym zrównoważonego rozwoju (2014) zastosowano wytyczne GRI G4 z zewnętrznym audytem potwierdzającym szeregu kluczowych wskaźników środowiskowych. Stosujemy te wytyczne od 2007 roku.

Bierzemy również udział w inicjatywie Carbon Disclosure Project (CDP). Organizacja Carbon Disclosure Project (CDP) utrzymuje największą na świecie bazę danych zawierającą podstawowe informacje o zmianach klimatycznych uzyskane od firm.

Za pośrednictwem CDP tysiące organizacji z głównych gospodarek światowych mierzy i publikuje dane o emisji gazów cieplarnianych, zużyciu wody i strategiach zmian klimatycznych.  

Tu pobierzesz nasz ostatni raport Carbon Dislcosure Project