Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Nasze działania

W pełni uznajemy, że zrównoważony rozwój naszego przedsiębiorstwa wymaga odpowiedzialnego podejścia do problemów społecznych i biznesowych oraz do zagadnień związanych ze środowiskiem naturalnym.

  Te ważne problemy i zagadnienia zostały również wybrane na podstawie wniosków różnych grup udziałowców. W celu przedstawienia sprawozdań z wynikami działań w tych obszarach regularnie zestawiamy dane pochodzące ze wszystkich naszych operacji produkcyjnych.

Zarządzanie

W naszej organizacji zrównoważony rozwój jest zintegrowany na najwyższych poziomach zarządzania.

Dowiedz się więcej

Sprawozdawczość

W kwestii sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju stosujemy wytyczne wydane przez organizację Global Reporting Initiative (GRI).

Dowiedz się więcej

Członkostwo i współpraca

Aktywnie działamy w wielu organizacjach i bierzemy udział w inicjatywach w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Dowiedz się więcej